perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee

Mängu/mänguasja ideekonkurss

Eesti Lasterikaste Perede Liit on otsimas harivaid ampse ehk arendavate mängude ja mänguasjade ideid.


Käesolev ideekonkurss on loodud Eesti Lasterikaste Perede Liidu „Peresõbraliku toitlustusasutuse märgise“ kampaania raames, mille eesmärgiks on tunnustada peresõbralikke toidukohti üle Eesti. Kampaaniaga soovib Liit väärtustada lastega peresid ühiskonna normaalse osana ning julgustada peresid rohkem väljas söömas käima, mis on üks võimalus avardada oma maitsemeeli ning luua ühiseid meeldejäävaid mälestusi.

Tihtipeale on aga restorani- ja kohviku kogemus lastele märksa igavam kui täiskasvanutele. Perekonnaliikmete ja restoranis rahu säilitamiseks antakse lastele kätte nutiseadmed, millega jääb suur osa restoranikogemusest saamata. Antud ideekonkursi raames soovib Liit leida loomingulisi ideid-lahendusi, mille abil valmistada harivaid ning põnevaid mänguasju ja tegeluskomplekte lastele ja lastega peredele, mis võimaldaks peredel väljas einestades veeta kvaliteetselt ja meeleolukalt üheskoos aega.

Võib-olla on teie peres juba mõni ise leiutatud mäng olemas? Või oled end lihtsalt tabanud mõttelt, kui vahva oleks, kui söögikohtades oleks lastele rohkem põnevaid mänge ja mänguasju.

Mis iganes idee sul ei ole, haara paber ja pliiats ning visanda/kirjuta kõik üles ja kes teab - võib-olla rõõmustab just sinu idee juba peagi lapsi söögikohtades üle Eesti!

Ideid saab esitada kuni 15. maini.

Rohkem infot konkursi kohta leiad SIIT.

Meie lood