perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee

Seiklushimuline ja ettevõtlik lasterikas perekond

Perekaardil on kolm partnerit, mille ühenduslüliks on peene inseneritöö viljana valminud põnevad ning valdavalt Eestiga seotud atraktsioonid.


Kui paljud meelelahutuskeskused ja mängutoad kasutavad globaliseerunud maailma- ning internetiajastu võluvitsa ja tellivad oma sisustuse konteineritega masstootmisvabrikust, siis perekond Küttisega seotud ettevõtmiste puhul see nii ei ole.

Jutt käib pealinnas asuvatest pererestoranist Pann&Kook, laste seikluslinnakust nimega Lohesaba ning Elamusgolfikeskusest.

Et saada natukenegi aimu perest, kes on nende ettevõtmiste taga ning ka muidu lasterikaste perede maailmas aktiivne ja alati valmis toetama, palusime pereisa Taavil ja pereema Kättlinil vastata mõnele küsimusele.

Palun rääkige põgusalt oma perest – mis vanuses lapsed teil on ning kuidas teile meeldib ühist aega veeta. Meie peres on kasvamas 4 last. Robin, vanim laps (18a), on siirdumas aastaks vahetusõpilasena Uruguaysse. Robinil on kolm õde - Roberta (14a), Rosanna (9a) ning Romili (6a). Lisaks on meil veel Mehhikos üks n.ö. lisalaps - Ankelyn, kes viimase aasta meie juures vahetusõpilasena elas. Ankelyn saabus meie perre YFU vahetusõpilaste programmi raames ning see oli meie perele suurepärane kogemus.

Eelneva aastaga oleme Eestimaa taas risti-põiki läbi sõitnud ning avastanud ikka ja jälle, kui vapustavalt ilus on meie kodumaa.

Reisimine ongi meie pere suurim ühine hobi. Olgu siis selleks mõni kaugem reis või telkimine siinsamas RMK puhkealal. Vahva on terve perega saada uusi kogemusi ning nautida suurele perele omast küünarnukitunnet.

Palun kirjeldage draakoni sünnilugu Pann&Kook restoranis. Kuidas see protsess välja nägi? Pannkoogirestorani idee oli meie mõtetes settinud juba mõnda aega ning tõuke idee elluviimiseks andis koroonapandeemia. Nii nagu öeldakse, ühe ukse sulgudes avaneb tavaliselt mitu uut. Pann&Kook kontseptsioon sobis suurepäraselt meie tühjaks jäänud restoranipinnaga, kus asub suur Lotte mängumaa. Lotte viimasest animafilmist „Lotte ja kadunud lohed“ inspiratsiooni saanud mängumaal on suur kuue meetri kõrgune tuldpurskav lohe.

See lohe on aukartustäratavalt suur ning võimas. Vaieldamatult nii väikeste, kui ka suurte lemmik.

Lohe valmimiseks kulus sadu tunde planeerimist ning ehitamist. Heiki Ernitsa joonistustest valmisid Taavi käe all tehnilised joonised ehituse tarbeks. Seejärel valmis pikaajalise tislerite professionaalse tööna lohe ise ning lõppviimistluse andis lohele Eesti üks tuntumaid grafitikunstnikke Silver Seeblum.

Seoses eelneva küsimusega oleks ehk vajalik kirjeldada ka veidi Taavi tausta seoses sääraste projektidega. Pereisa Taavi, kes on hariduselt tehnikateaduste magister, on suure osa oma tööalasest elust veetnud erinevaid tootmisi ja tehaseid juhtides. Pereema Kättlini unistusest teha üks Imeline mängumaa on tänaseks välja kasvanud kahe suurpere igapäevane töö. Nii ka Taavile, kellest on saanud ideede generaator ja ettevõtmiste arendusjuht. Peale Imelise mängumaa, ongi valminud veel Elamusgolfikeskus, Lohesaba seikluslinnak ning pererestoran Pann&Kook. 

Kas olete endale isiklikuks tarbeks ja lastele ka sääraseid vahvaid asju ehitanud, nagu on Pann&Koogis, Elamusgolfis ning Lohesabas? Paljuski on eelnevalt mainitud kohad valminud just oma pere vajadusi hinnates. Arvestades laste soove, fantaasiat ning unistusi. See on põhjus, mis ka aastaid hiljem on lapsed alati hea meelega nõus kaasa tulema n.ö. omadesse kohtadesse. Paraku pole selle viimase 11 aasta kiire arengu kõrvalt jäänud väga palju aega, et koju või koduaeda ehitada põnevaid mänguasju või atraktsioone.

Mis teile endale pererestorani pidamise juures kõige rohkem meeldib? Pererestorani Pann&Kook peame kahe suurperega. Nagu ikka, kaasnevad äriga nii rõõmud kui ka mured. Rõõmu tunned klientide positiivsest tagasisidest ja eriti kõrvusttõstetuna võib end tunda siis kui oleme suutnud kliendi ootuseid ületada. See annab energiat ka kõige raskemad hetked üle elada ning edasi liikuda!

Mida peate ühe pererestorani juures veel olulisteks faktoriteks? Pererestoranis peab olema mõnus olla kõikidel pereliikmetel olenemata vanusest. Ilmselgelt ei suuda väiksemad pereliikmed pikemat aega laua taga istuda ning selleks peab olema loodud nendele atraktiivne ning turvaline mängukeskkond. Kui mängueas lapsed leiavad aktiivset tegevust mängualal, siis saavad suuremad lapsed ja täiskasvanud nautida maitseelamusi ning koosolemist.

Suurel perel on ka suurem tellimus ning restorani menüü või hinnastamine peaks olema paindlik kvaliteedis kaotamata, et restoranikülastus ei oleks jõukohane vaid valitutele.

Mida on Perekaardi programmis osalemine teile juurde andnud või kas ja miks on see teie jaoks oluline? Perekaardi projektis osalemine on toonud meile juurde püsikliente, kes hindavad ühelt poolt kaardist saadavaid hüvesid, kuid teisalt väärtustavad ka ettevõtteid, kes selle progammiga on liitunud.

 

Septembrikuu pakkumine Pann&Koogi külastajatele

Perekaardile kantud lastele toiduga kõrremahl tasuta kaasa!

Meie lood