perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee

Aitäh, Järvamaa särasilmsed pered!

20. jaanuaril kohtusid lõunakohvil ELPL ja Perekaart Järvamaa lasterikaste ühingu ja Järvamaa särasilmsete lasterikaste peredega.


Eesti Lasterikaste Perede Liit ja Perekaart kutsusid 20. jaanuaril Järvamaa lasterikkaid peresid lõunakohvile Wabalinna majja Paides. Kohal oli 11 peret, kus kokku kasvab 47 rõõmsat ja tegusat last. Räägitud sai rõõmudest ja muredest ning ootustest lasterikaste perede liidule. Järvamaa Lasterikaste Perede Ühenduse esinaine Katrin Pullisaar rääkis selleaastastest plaanidest, mis on seotud just Järvamaa lasterikaste peredega. Uurisime koos Perekaardiga saadavaid soodustusi, kuidas uuendada ja tellida Perekaarti ning kõik kohalolijad said oma soovid seoses Perekaardiga ka kirja panna. Meiega ühines ka Järvamaa Teataja reporter ning fotograaf.

Käesoleval aastal saab Eesti Lasterikaste Perede Liit 20 aaastaseks. Ilus, nooruslik ja särtsakas vanus. Sel puhul soovime jõuda külla kõikide maakondade lasterikaste ühingutele. Rõõmsate kohtumisteni!

Täname väga Wabalinna maja pererahvast sooja vastuvõtu eest! Teil on tore ja imeline maja ning soovime teile palju rõõmsaid külastajaid! 

Aitäh kõikidele peredele ja nende lastele, kes meiega koos mõnusad tunnid veetsid!

Meie lood