perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee

Aitäh, pitsivahune Haapsalu

Täname Läänemaa lasterikaste ühingu eestvedajaid Svea Stambergi ja Terje Õuna ning Haapsalu Pitsimaja majahaldjaid, eesotsas Mirje Simsiga


  1. mail kell 14 oli meil järjekordne lõunakohvi Läänemaa lasterikaste peredega. Haapsalu Pitsimajja kogunesid aktiivsed Läänemaa lasterikaste perede ühingu liikmed. Väga romantilises ja pitsivahuses õhkkonnas saime ülevaate Haapsalu Pitsimaja tegemistest ja imelise tutvustuse kaunitest töödest. Rääkisime suurte perede rõõmudest, valukohtadest, ootustest ja lootustest. Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap rääkis eesmärkidest ja ülesannetest, mis on liidul täita.  Arutasime Perekaardi poolt pakutavatest soodustustest, võimalustest ja ootustest. Koosveedetud aeg imelises Haapsalu Pitsimajas oli mõnus, soe ja positiivne. Kõlama jäi mõte, et organisatsioonide liikmed võiksid ka ise rohkem panustada oma organisatsiooni tegemistesse ja ettevõtmistesse.

Täname Läänemaa lasterikaste ühingu eestvedajaid Svea Stambergi ja Terje Õuna ning Haapsalu Pitsimaja majahaldjaid, eesotsas Mirje Simsiga meid nii soojalt vastu võtmast ja maja tutvustamast.

Meie lood