perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
[email protected]

Armas perekond Puntso

9.juunil käis meil külas perekond Puntso Raplamaalt. Just nemad olid maikuu auhinnaks olnud ämblikkiige võitjad.


9.juunil käis meil külas perekond Puntso Raplamaalt. Just nemad olid maikuu auhinnaks olnud ämblikkiige võitjad.

Noored, väga rõõmsameelsed ja tegusad Raigo ja Kersti kasvatavad nelja armast last ja lisaks peavad väikest talu. Kui just 120 pealist piimakarja saab väikeseks pidada. Peres on vanem perepoeg Martin, peretütar Marleen, tõeline tulesäde Victoria ja pisike perepoeg Andero. Perel oli väga hea meel, et just neile naeratas loosiõnn, sest lastele on loodud oma mänguala, kus kiik on täiesti asendamatu. 

Taluperemehest pereisa rääkis väga kaasakiskuvalt talupidaja muredest ja rõõmudest ja peretütar Marleen teatas, et nüüd on vaja kahte hobust, et nad saaksid vennaga ratsutada. Veel seletas Marleen: kui sul on ainult kanad, siis saad mune süüa, aga kui on kukk ka, mune süüa ei tohi, sest seal on siis tibud sees!

Maasikaid ja mahla, kooki ja kohvi - koos olles möödus aeg kiirest. Pere võttis veel ette ringkäigu Viljandi lossimägedes ja loodame, et jõudsid muud põnevatki näha. 

Siirad tänud perele, et võtsite ette tee Viljandisse! Oli väga tore teie tegusa perega tutvuda.

Meie lood


  • Peresõbraliku Eesti partnerid 2020
  • Eesti Vabariigi aastapäeva puhul tunnustas rahvastikuminister Riina Solman koostöös Eesti Lasterikaste Perede Liiduga peresõbralikke ettevõtteid ja asutusi.


  • Detsember - julge unistada
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA viimane kuu on pühendatud partneritele, kes on Perekaardi pakkumistega välja tulnud septembri, oktoobri ja novembri jooksul.


  • November - naeratus on nakkav
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA eelviimane kuu on pühendatud partneritele, kes on Perekaardi pakkumistega välja tulnud mai, juuni, juuli ja augusti jooksul.


  • Oktoober - jagatud rõõm on suurim rõõm
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA kümnes kuu on pühendatud partneritele, kes on Perekaardiga liitunud jaanuari, veebruari, märtsi ja aprilli jooksul.