perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee

Tartu Uus Teater kutsub kõiki Lumeilma vaatama!

Koos perega teatrisse! Mälestused lapsepõlve lumeilmast ja muinasjutud.


Mängime detsembrikuus meie lavastust “Lumeilm”, mis on mõeldud väiksele ja suurele vaatajale alates 4 eluaastast. Lavastus sünnib koostöös Tartu Paberimuuseumiga ning selle keskseks materjaliks ongi paber, mille võimalusterohkust etenduse käigus vaatajatele nupukalt ja fantaasiarikkalt näidatakse. Avaneb paberi ruumiline potentsiaal ja mitmekülgsus, selgub, et paber on palju enamat kui vaid sile trükipind. “Lumeilma” inspiratsiooniks on mälestused lapsepõlve lumeilmadest, muinasjutud, talvelaulud, ja paberi lõputud võimalused. Lisaks lavastaja Siim Angerpikule teevad kaasa Kärt Johanson, Katrin Pärn, Siim Angerpikk ja Anne Rudanovski (Paberimuuseum). 

Selleks, et ühise talvise teatriskäigu saaksid ette võtta ka lasterikkad pered, oleme loonud perepileti, mis võimaldab avastada paberimaailma mitmekesisust tõepoolest kogu perekonnaga. Perepilet etendusele "Lumeilm" maksab 40€ ja kehtib tervele perekonnale (2 täiskasvanut ja kõik pere alla 18aastased lapsed). Perepiletit saab broneerida kirjutades meile aadressil piletid@uusteater.ee. Palume perepileti broneerimisel öelda kindlasti teatrisse tulijate arv ja millise maakonna lasterikaste perede liitu te kuulute, olemasolul ka Perekaardi number.

Lumeilma etendused toimuvad Tartu Uues Teatris (Lai tn 37):
8 dets kell 19.00
9 dets kell 19.00
10 dets kell 13.00
13 dets kell 13.00
14 dets kell 11.00 (välja müüdud) ja 17.00 (välja müüdud)
16 dets kell 13.00 ja 19.00
17 dets kell 13.00 ja 19.00
19 dets kell 13.00
20 dets kell 19.00
21 dets kell 11.00 ja 19.00

Ühtlasi jagan viidet trupi tehtud kolmele lühikesele õpetlikule videole, mille ühisnimetajaks on samuti paber ja mis pakuvad inspiratsiooni koduseks meisterdamiseks:
Looduslik paber - Kes leiutasid tegelikult paberi?
Mis on vanapaber - Mitu elu võib olla paberilehel?
Isetehtud paber - Kuidas käib ise paberi tegemine?

Vaata lisa: http://www.uusteater.ee/lumeilm

Meie lood


  • Joonistusvõistlus „Minu unistus"
  • Eesti Lasterikaste Perede Liit kutsub lasterikaste perekondade vanemaid ning lapsi joonistama oma unistusi.


  • Uuenenud perekaart
  • Perekaart tähistas veebruaris oma neljandat tegevusaastat ning seoses sellega uuendasime Perekaarti, mis annab nüüd soodustust ka kolmelapselistele peredele.


  • Kui aastaring hakkab täis saama
  • Aasta 2017 hakkab oma päevade loendamisega lõpule jõudma. Vaatame üle, millised soodustused on sel aastal lisandunud.


  • Mis on fixed price?
  • Kordamine on tarkuse ema ja sellepärast vaatame veel kord üle, mis on nö. fixed price ja kuidas on see seotud Perekaart = Perepilet pakkumistega.