perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee

Mida me jõuluvaheajal teeme?

Mina olen 11.a Ott ja lubasin, et selle aasta jõuluvaheaja plaanid panen paika mina. Ja võtsin Perekaardi kodulehe lahti.


Mina olen 11.a Ott ja lubasin, et selle aasta jõuluvaheaja plaanid panen paika mina. Jõuluvaheaeg on üks kõige ägedam aeg aastas: kõigepealt saab õpsidest veidi puhata, siis saab kingitusi, no päkapikud tiirutavad ringi ja muidugi – kodus saab vaadata telkut ja mängida arvutis nii palju, kui jaksad, sest vanemad on ju tööl. Sel aastal on aga asi veidi teisiti, sest emal-ja isal on ka sellel ajal jõulupuhkus ja passivad kogu selle aja kodus ning lihtsalt segavad minu ja vendade tegemisi. Nii otsustasingi, et vaatan, mida saaks vaheajal põnevat teha, kui ma Perekaardi appi võtan,sest niisama kodus istuda ma ka ei viitsi.

No kindlasti Viimsi Kino! See on nii äge, et Perekaardiga saab sinna nüüd soodsamalt minna! Ehk saab korra seal kuulsas Aquapargis ka ära käia.

Vanaema juurde Viljandisse peab ka minema ja nii kaua, kui nemad oma tähtsaid jutte ajavad, läheme meie vendadega Viljandi Jäähalli uisutama ja seda täitsa tasuta! No suurem vend maksab küll pool pileti hinnast, aga see on köömes. Vanaema peaks viima bowlingut mängima Viljandi Fire Starter Bowlingusse, see on nii äge, kuidas vanaema palli veeretab ja ise kilkab nagu väike plika. Ühel vennal on jaanuari algul sünnipäev, siis saab ta Viljandi restoranist Cassata tasuta pitsa, ma pean ainult vaatama, et ta võtab sellise, mis mulle ka maitseb.

Viljandist ei pea ju otse Tallinnasse sõitma. Äkki õnnestub vanematele auk pähe rääkida, et läheme Tartusse ka, Lõunakeskuse Seiklusparki näiteks – Perekaardiga 40% soodsamalt. No ema ja isa võivad minna ka piljardit mängima Tähe Piljardiklubisse. Vanaisa ja vanaema peaks sinna KGB kongide muuseumisse kaasa võtma, seal oleks neil põnev ja pärast kuuleb jälle : kas sa seda mäletad...):

Ja kui juba reisimiseks läks, siis tegelikult ei ole me ka käinud Paides Ajakeskuses Wittenstein ja tahaksin ikkagi näha, mis see ajamasin on. No ja sealt edasi Kohtla Kaevandusparki ja Narva-Jõesuu Sanatooriumisse. Kui siis peab just koju sõitma, siis üks väike peatus Seikluskeskuses Megazone ei teeks ka paha.

Kui nüüd mõtlema hakata, siis peale sellist jõuluvaheaega kuluks mulle ikkagi ära ka see vaheaeg, kui ema ja isa tööl on ja ma saaks lihtsalt vedeleda.

Meie lood