perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee

Perekaardi jõulumängu partnerid vol2

Kes olid partnerettevõtted Perekaardi jõulumängu teises pooles?


Päev 13: Makayla Design

Makayla Designi tootevalikusse kuuluvad näiteks beebipesad. beebitekid, beebivoodi pehmendused, laste hommikumantlid ja palju palju muud. Kõik tooted on valmistatud käsitööna Eestis vaid parimatest kangastest!

Makayla Designi Perekaardi soodustuse info leiad siit: https://www.perekaart.ee/soodustused/609

Päev 14: Kalev Spa veekeskus

Kalev Spa uuenenud veekeskuses ootavad Sind suur 50-meetrine 8 ujumisrajaga bassein, vesiaeroobika- ja ujumisõpetuse bassein. Suurendatud on spaa ja lõõgastusala ning sealt leiab nüüd laste lemmiku – ringvoolubasseini, lisaks suure lõõgastusbasseini erinevate massaaži düüsidega. Väikelastele on veekeskuses atraktsioonidega bassein ja 4-7-aastaste laste ujumisbassein. Julgemad saavad katsetada lausa nelja erinevat liutoru!

Kalev Spa Perekaardi soodustuse info leiad siit: https://www.perekaart.ee/soodustused/545

Päev 15: Bronto mängutuba

Bronto on teadaolevalt ainus mängutuba, kus saab täielikult ise valida ise peo alguse- ja lõpu kellaaja! Broneerida saab mugavalt otse kodulehel. Bronto mängutoas saab tähistada laste sünnipäevi, beebigrupi kohtumisi, lõbutseda mänguhommikutel jne.

Bronto mängutoa Perekaardi soodustuse info leiad siit: https://www.perekaart.ee/soodustused/600

Päev 16: Maarjamäe Ajalookeskus

Maarjamäe ajalookeskuse kompleksi kuuluvad Maarjamäe loss, Filmihoone ja Tallihoone. Põnevat uurimist ja tegemisi jagub Maarjamäel kogu perele!

Maarjamäe Ajalookeskuse Perekaardi soodustuse info leiad siit: https://www.perekaart.ee/soodustused/553

Päev 17: Toila Spa

Toila SPA Hotell asub kõrgel merekaldal, Toila-Oru pargi läheduses. Privaatne asukoht ja erinevad teenused annavad parima võimaluse puhkamiseks ning kaunis merevaade turgutab vaimu ja loovust.

Toila Spa Perekaardi soodustuse info leiad siit: https://www.perekaart.ee/soodustused/3

Päev 18: Elamusgolf

Võimsate eriefektidega minigolf, discgolf, Full Swing golfisimulaatorid, redelgolfiväljakud  - see kõik ootab sind regiooni suurimas ja põnevaimas golfikeskuses otse Tallinna Vabaduse väljaku all!

Elaumsgolfi Perekaardi soodustuse info leiad siit: https://www.perekaart.ee/soodustused/22

Päev 19: Safecracker põgenemistuba

Põgenemistuba Safecracker on kogu perele või vahvale meeskonnale põnevust pakkuv ajaveetmise koht, kus tuleb 60 minuti jooksul lahendada erinevaid loogikat, nuputamist ja osavust nõudvaid ülesandeid, et leida väljapääs lukustatud ruumist.

Safecrackeri Perekaardi soodustuse info leiad siit: https://www.perekaart.ee/soodustused/521

Päev 20: Ekspress Meedia

Ekspress Meedia koondab Eesti meediamaastiku ajalehtede ja ajakirjade lipulaevu nagu Eesti Ekspress, Maaleht, Eesti Päevaleht, nädalalõpuleht LP, Anne & Stiil, Eesti Naine, Kroonika, Pere ja Kodu, Maakodu, Oma Maitse, Tervis Pluss ning Eesti suurimat uudisteportaali Delfi ja ajaviiteportaali Delfi Lood. Ekspress Meedia ambitsioon on pakkuda Eesti kvaliteetseimat ja mitmekülgseimat ajakirjandust!
 
Ekspress Meedia Perekaardi soodustused on järgnevad:
 
Päev 21: Ewald
 
Ewald, Ewald Junior ja Little Sir Ewald on Eesti kaubamärgid, mis pakuvad laias valikus meeste ning poiste päevasärke. Kogu tootmine toimub Tallinnas ajaloolise Mayeri tehase territooriumil ning just seal koondatakse igasse särki 80 aastat särgitootmise kogemust ja põhjamaist kvaliteeti!
 
Ewaldi Perekaardi soodustuse info leiad siit: https://www.perekaart.ee/soodustused/613
 
 
Esmapilgul tundub Lohesaba seikluslinnak nagu linnak ikka, kus lisaks mõnusale jäätisekohvikule ja peomajadele asuvad ka muud linnaeluks vajalikud hooned (politseimaja, võimla, pood, moemaja jne ). aga tegelikult ei ole Lohesaba üldsegi mitte tavaline, sest kõik hooned on täis põnevaid mänge ja tegevusi. Eriti põnev on läbi labürindi leida tee tuldpurskava ja suursuguse loheni! 
 
Lohesaba Perekaardi soodustuse info leiad siit: https://www.perekaart.ee/soodustused/358
 
Päev 23: Tele2
 
Tele2 on Eesti üks suurimaid mobiilsideoperaatoreid, kes pakub kvaliteetseid ning alati hea hinnaga mobiil- ja andmesideteenuseid nii era- kui äriklientidele.
Kiirelt muutuv telekomiturg tähendab uusi väljakutseid iga päev. Tele2 julgeb seada suuri eesmärke, ei karda riskida, teeb asju teistmoodi ning viib oma visioone ellu.
 
Tele2 Perekaardi soodustuse info leiad siit: https://www.perekaart.ee/soodustused/587
 
 
Roosta Puhkeküla asub keset Läänemaa kaunist loodust ning Roosta Puhkeküla iseloomustavad pikaaegne kogemus ja kvaliteet!
Õnnestunud seminarid, lõõgastavad puhkused ja meeldejäävad seiklused toimuvad just Roostal, sest seal teatakse, kuidas teie unistused teoks teha!
 
Roosta Puhkeküla Perekaardi soodustuse info leiad siit: https://www.perekaart.ee/soodustused/72

Meie lood