perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee

Tule osale Perekaardi ja Fitlapi väljakutses!

Su kapis seisavad teksad, mis ei lähe enam jalga? Suvi tuleb, aga suvekleidi lukk ei taha kinni minna? Meil on lahendus!


Kutsume Sind osalema Fitlapi ja Perekaardi 3-kuulises kaalulangetusväljakutses!
Väljakutse eesmärgiks on Fitlapi abiga tervislikult toituda ja üksteist teekonnal toetada ning väljakutse lõpuks mahtuda oma kitsaks jäänud riideesemesse.

Fitlap kingib kõikidele väljakutsest osavõtjatele 1 kuu tasuta kasutusaega. Tasuta kasutusaega saad pikendada kirjutades vähemalt 2000-tähemärgise blogipostituse Fitlapi blogimise keskkonda. 1 postitus = 1 tasuta kasutuspäev. Kui Sa blogida ei soovi, siis kasuta Perekaardi soodustust ning soeta Fitlapi kasutusaeg tavahinnast 50% soodsamalt.

Registreerumine kestab kuni 28. veebruarini. Alustame ühiselt 1. märtsil ning teekond kestab 3 kuud. Väljakutse viimaseks päevaks on 31. mai 2021. Osalemiseks peab sul olema kehtiv Perekaart.

Kuidas registreeruda?

Väljakutsest osa võtmiseks saada oma nimi, pikkus, kaal ning pilt, kus näitad kitsaks jäänud riideeset, emailile info@perekaart.ee. Pildistamise osas ole loominguline. Mis iganes viisi sa välja mõtled, kuidas demonstreerida, et tegu on riideesemega, mis Sulle praegu selga ei lähe - kõik on teretulnud! Et kõik oleks aus, siis pildi tegemise ajal hoia käes või lisa nähtavale kohale ka paber, kuhu on selgelt kirjutatud pildistamise kuupäev. Soovikorral jääb Su pilt konfidentsiaalseks!

NB! Kui Sul ei ole sellist riideeset kapis, siis väljakutses saab osaleda ka ilma pildita!

Enne väljakutse algust edastatakse sulle lingid Fitlapi tasuta kasutusaja aktiveerimiseks ning Facebooki gruppi, kus saame nõu küsida, muresid-rõõme jagada ning üksteisele toeks olla.


Väljakutse lõpp:
Edasta uus pilt. Loodetavasti on sul sellel pildil soovitud riideese kenasti seljas. 

Auhinnad:
Kaks õnnelikku, kes selguvad loosi teel, saavad endale Fitlap.ee toitumiskava 12 kuu paketi ning üllatuspaki Fitlapi e-poest.
Parim auhind väljakutse eest on aga loomulikult superhea enesetunne ning taas parajaks saanud rõivad, millega muretult liikuda 2021. aasta suvesse!

Ära siis unusta, et osalemiseks peab Sul olema kehtiv Perekaart või Perekaardi taotlus esitatud hiljemalt 28. veebruar 2021. Perekaarti annab välja Eesti Lasterikaste Perede Liit ning selle kohta saab lähemalt lugeda ning taotlust esitada aadressil www.perekaart.ee

Fitlapi Perekaardi soodustuse info leiad SIIT.

Küsimuste korral võta ühendust info@perekaart.ee või telefonil 53325335.

Meie lood