perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee

Kutse konverentsile!

Kutsume Sind veebikonverentsile, mida korraldab Eesti Lasterikaste Perede liit koostöös Euroopa Suurperede Konföderatsiooniga.


Konverents kannab nime "Liigume peresõbraliku Euroopa suunas" ning selle peamisteks eesmärkideks on tutvustada peresõbralike omavalitsuste võrgustikku, vahetada riikidevahelisi häid tavasid, toetada omavalitsusi perepoliitika juurutamisel ning kaitsta perede huve.

24. märtsil avavad konverentsi Eesti sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo, Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap ning Euroopa Suurperede Konföderatsiooni president Regina Maroncelli. Konverentsi täpse ajakava ja registreerimisinfo, lisaks esinejate nimekirja ja ettekannete lühitutvustused, leiat SIIT.

Oodatud on kõik perepoliitikast ja perede käekäigust huvituvad kuulajad. Eelkõige on konverents suunatud omavalitsuste esindajatele, valdkonda esindavatele poliitikutele ning perede heaolu eest seisvatele organisatsioonidele ja nende esindajatele. Väga oodatud on ka kõik lasterikkad perekonnad.

Konverents toimub inglise keeles. Toimumise järgselt tõlgitakse ettekanded eesti keelde ja konverentsist valmib ka eestikeelne versioon.

Konverentsi juhib mõlemal päeval SpeakSmart moderaator ja koolitaja Kristin Parts.

Link Facebooki sündmusele asub SIIN.

 

P.S. Siin uudise juures kajastatud pildid on meile saadetud meie armsate Perekaardi perede poolt ning ei oma otsest seost kõnealuse konverentsiga.

Meie lood